12 Ekim 2016 Çarşamba

BİR KIZIM OLDUU :)

Öncelikle merhaba herkese.. yazmayalı ne uzun zaman olmuş. Yazamamamın bi sebebide şifremi unutmam olmuştu aslında. Bunu da söylemeden geçmeyim. Hamilelik aşırı unutkanlık yaptı bana..:-/
Neyse kızım doğdu ve iki aylık olmak üzere :) tarifsiz bu duyguyu sizlerle paylaşmak istedim..
Ikinci kez anne oldum ben. Ve ikinci kez çok ama çok mutluyum. Her ne kadar zor dönemler geçirsemde içimdeki mutluluğa engel olamıyorum. Bazen sebepsiz yere çığlık atmak istiyorum sevincimden. Ogluma bir arkadaş geldi kardeş geldi hemde hiç sandığım gibi kıskanmadı da oglum. Ikisine yetmek zor olsada en güzel hediyeleri gönderdi Allah bana bunun için ne kadar şükretsem azdır biliyorum..
Kızımın adını Hira koyduk. Babası ve ben beraber karar verdik. Kızım biraz huysuz çok gazlı bir bebek. Bu sebepten hep kucagımda geziyoruz evin içinde. Bazen abisini ihmal ediyorum bu da beni çok üzüyor. İhmal etmek derken asla yemegini ihmal etmiyorum her koşulda kızımı emzirirken bile ona yemek yediriyorum. Ama oyun oynayamıyoruz eskisi gibi. Sadece günde 1 saat kaliteli zaman geçirmeye çalışıyorum. Doktorumuz yarım saat bile yeterli dedi hatta adem güneşte böyle diyor. Bu yüzden içim biraz daha rahatlıyor.
Neyse anlatmak istediğim yazmak istediğim çok şey var. Dogum hikayemi hamilelik sürecimi oglumun kardeşine olan tepkilerini yazmak istiyorum. Fırsat buldukça yazmaya çalışırım. Bu yazı böyle daldan dala bişeyler oldu ama olsun :))
Okuyan herkese sevgilerle...